Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Tomyślu pilnie zatrudni:

- lekarzy pediatrów, neonatologów do pracy na Oddziale Dziecięcym (również w trakcie specjalizacji)

- lekarzy systemu PRM do pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym

Do składania ofert zapraszamy zarówno indywidulanych lekarzy jak i grupowe praktyki lekarskie.
Nasz szpital jest placówką, o ugruntowanej renomie i świetnym zapleczu infrastrukturalnym. W czasie prowadzenia leczenia zapewniamy mozliwość korzystania z pełnej diagnostyki realizowanej w samym Szpitalu.
Zainteresowanym oferujemy dowolność formy zatrudnienia oraz wynagrodzenia adekwatnego do kwalifikacji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Dyrektorem Szpitala lub Działem Kadr pod nr tel. 61 44 27 300.

Wszelkie pytania można tez składać na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.