Dzięki szlachetnej inicjatywie Głównego Inwestora firmy Amica Pana Prezesa Jacka Rutkowskiego Oddział Ginekologiczno-Położniczy szpitala w Nowym Tomyślu otrzyma nowoczesny aparat USG – co poprawi możliwości diagnostyczne u naszych ciężarnych pacjentek. Na ten cel Prezes Jacek Rutkowski przekazał nam kwotę 100 tys. złotych. Wczoraj została podpisana umowa darowizny, a 100 tysięcy złotych dzisiaj zostało zaksięgowane na koncie szpitala. Przypomnijmy informację z maja, gdy dziękowaliśmy za przekazane lodówki i zapowiadaliśmy, że ciąg dalszy nastąpi. Nie myśleliśmy, że w tak okazałym wymiarze! Jest to najwyższa darowizna, jaką szpital kiedykolwiek otrzymał od prywatnego darczyńcy. Brawo, Panie Prezesie! :)

Serdecznie dziękujemy w imieniu dyrekcji oraz oczywiście w imieniu naszych przyszłych pacjentek. Mamy nadzieję gościć Pana Prezesa na uroczystym przekazaniu sprzętu na nasz Oddział Ginekologiczno-Położniczy, które zorganizujemy niezwłocznie po zakupie aparatu.

Wczoraj Prezes firmy Amica Pan Jacek Rutkowski na ręce Dyrektora szpitala przekazał 8 lodówek, a to nie koniec jeszcze szlachetnej inicjatywy Pana Prezesa.

Dziękujemy serdecznie!!

IMG 4976

IMG 4980

 

Przedstawiamy informator Ministerstwa Zdrowia, zawierający informacje pomagające przygotować się na narodziny nieuleczalnie chorego dziecka. Można dowiedzieć się z niego, jakie przysługują Tobie prawa, badania oraz rodzaje wsparcia (zdrowotnego i socjalnego).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Informator_MZ_Za_zyciem.pdf)Informator_MZ_Za_zyciem.pdf265 kB

Nowy Tomyśl, dnia 13.01.2016r.

Serdecznie zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego, który zostanie przeznaczony na wsparcie wielospecjalistycznej terapii Sary Szkudlarskiej – córki naszej byłej pracownicy Pani Kasi Szkudlarskiej.

Sara ma 4 lata i jest dzieckiem autystycznym, które potrzebuje specjalnej terapii, dzięki której będzie miała szansę zacząć mówić, bawić się oraz pokonywać lęki.

KRS 0000186434, cel szczegółowy: Sara Szkudlarska 585/S