koronawirus 1111111

Pacjencie, skorzystaj z pomocy medycznej z głową! Możesz to wybierz poradę telefoniczną!

Przez telefon możesz uzyskać informacje postępowania, e-receptę lub e-zwolnienie.
Zanim udasz się na SOR skorzystaj z kontaktu z lekarzem rodzinnym.
Podejrzewasz u siebie zarażenie koronawirusem rozwiej swoje wątpliwości i dopytaj co robić dzwoniąc pod numer telefonu 608 659 597 do Powiatowego Inspektora Sanitarnego lub udaj się bezpośrednio do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego i m.J.Strusia, przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu.

W tym trudnym czasie najważniejsze to szczerość i rozsądek
POMAGAJMY SOBIE WZAJEMNIE!

Zgodnie z zaleceniami w związku z sytuacją epidemiologiczną wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego leczonych pacjentów jak i personelu medycznego.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapewniamy, że mają charakter przejściowy na czas walki z koronawirusem.