Drogie dzieciaki świetnie, zarówno my jak i wy same, wiemy że w czasie choroby jesteście znudzone i marudzące. Tym bardziej, iż w tym czasie macie ograniczone możliwości zabawy z rówieśnikami na świeżym powietrzu.

Dlatego też z myślą o wasze samopoczucie powstała ta witrynka.

Świetnie zdajemy sobie sprawę, iż niezastąpiony w czasie choroby jest kontakt z rodzicami. Wiemy też, że w różny sposób, starają się wam zająć ten przykry czas. Jednak nie zawsze mogą wygospodarować w ciągu dnia tyle wolnego ile chcieliby, ale także wy same chciałybyście czasami zrobić coś na swój sposób.

I tutaj mamy nadzieję wam troszeczkę pomóc.

Poniżej znajdują się popularne linki do stron gdzie znajdziecie nie tylko wiele zabaw online, ale przede wszystkim wiele ciekawych pomysłów na zabawę w domu czy w szpitalu.

Mamy nadzieję, że przy waszej pomocy ilość linków będzie się powiększać i dlatego też, jeśli znasz ciekawą stronę, dzięki której nie nudziłeś się i chciałbyś ją polecić rówieśnikom napisz do nas pod adresem z dopiskiem "coś dla dzieci"

Jednakże korzystając z internetu pamiętajcie, że ważnym jest, aby robić to wg zasad określonych przez rodziców, a przede wszystkim z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w sieci.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA W INTERNECIE

www.fdds.pl
www.sieciaki.pl

POPULARNE STRONY EDUKACYJNO-ROZRYWKOWE DLA DZIECI

www.giercownia.pl
www.gry.pl
www.gry.poszkole.pl
www.junior.reporter.pl/programy
www.otogry.pl
www.wyspagier.pl
www.zyraffa.pl

www.cartoonnetwork.pl
www.disney.pl

www.czasdzieci.pl/kolorowanki
www.kolorowaneczki.pl
www.mojekolorowanki.pl